Menu

Web Tasarım

Anasayfa /Web Tasarım

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web Sitesi Nasıl yaptırabilirim ?

Web Sitesi nasıl yapılır ?
Ankarada web sitesi yaptırmak istiyorsanız, bir web tasarım ajansıyla çalışmanız gerekir.Web tasarım şirketine site yaptırmadan önce web sitenizin tipini ve amacını belirlemelisiniz.
  • Kişisel bir web sitesi yaptırmak (Blog siteleri),
  • Kurumsal bir web sitesi yaptırmak(firma internet siteleri)
  • Ürünleriniz ve hizmetleriniz var ve bunları bir e-Ticaret sitesi üzerinden satmak mı istiyorsunuz?

Kişisel Web Siteleri (Blog)

Kişisel web sitesi istiyorsanız; tasarımınız size özgü olacak biçimde hazırlanmalıdır. Sizi yansıtacak özgün içeriklerin kullanıldığı bir tasarımla amacınıza uygun oluşturulacak kişisel siteniz sizi bir adım ileri taşıyacaktır.
Kişisel web sayfaları, şirket, kuruluş veya kuruma ait içerikten ziyade, kişisel içerik barındırmak üzere oluşturulan web sayfalarıdır. Kişisel web sayfaları bilgilendirme, akademik bilgi, eğlence veya ortak ilgi alanlarına sahip diğer insanlarla sosyal ağ oluşturmak için kullanılabilmektedir. Kişisel becerilerinizi, deneyimlerinizi, kariyer pazarlaması ve özgeçmişinizi ekleyerek de kullanılabilir. Yazılarınızı paylaşabilir, resimlerinizi sergileyebilir veya hobilerinizden bahsetmek isteyebilirsiniz. Akademik makale, etkinlik ve duyurularınızı paylaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal firma iseniz; sizin için hazırlanacak kurumsal web sitesi hedef kitlenizin sizi en iyi anlayabileceği, sektörünüzse uygun görseller ve içeriklerle tamamlanmış, kurumsal kimliğinizi ve hizmet gösterdiğiniz sektörü net biçimde ifade edecek bir kurumsal web sitesi olmalı, sektörünüze ait özellikleri içinde barındırmalı ve hedef kitlenizin isteklerine net biçimde cevap verecek bir kurumsal web sitesi tasarımı olmalıdır.
Örneğin; mimari model maketler üreten bir firmasınız ve işinizin sadece yurt içinde değil yurt dışında da etkili olmasını istiyor olabilirsiniz. Birden fazla dil kullanarak hizmet ve ürünlerinizi tanıtabilir, en iyisinin siz olduğunuzun bilinmesini sağlayabilirsiniz. Daha çok müşteri ile iletişime geçebilirsiniz.

E Ticaret Web Siteleri

E-Ticaret ile uğraşan bir firma iseniz; hazırlanacak olan e-ticaret sitesi hedef kitlenizin satın almaya teşvik edilmesi üzerine tasarlanmalıdır. Başarılı bir e-ticaret sitesi müşterilerine gerekli bilgiyi en kolay yoldan, en doğru biçimde iletebilen olmalıdır. Müşterinin tüm sorularına cevap veren ve kolayca satın alma işlemi gerçekleştirebileceği bir tasarıma sahip olandır. Siteniz ziyaretçisi sitenizden alışveriş yapmak istemeli ve bu alışverişten keyif almalıdır.
Bir e-ticaret sitesi daha karmaşıktır ve daha fazla deneyime sahip olduğunuzda üstesinden gelmek daha iyi olacaktır. Süreçleri bir web sitesine göre hassas ele alınmalıdır. Müşteri ürünü teslim aldığı zamandan sonra bile süren ticari bir akıştır.

Ankara Bölgesindeki Web tasarım şirketimiz; Devamlı büyüyen ve değişen teknolojide işletmenizi yakından takip ederek elde etmek istediğiniz müşteri potansiyeli ile sizi buluşturuyoruz. Amacımız işletmenizi en iyi konuma getirmek!


Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum


Ankara’da Web tasarım ve Diğer Kurumsal hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0543 716 82 94 telefondan veya bilgi@312webtasarim.com adresine Mail gönderimi yaparak bize ulaşabilirsiniz. Ankara web tasarım yapan firmamız 312 web tasarım profesyonel web tasarımcı ve Ankara grafiker ekibimiz işletmenizin ihtiyaçlarını keşfederek websitenizi en iyi konumlara getirecektir. Google ve seo uyumlu yaptığımız web tasarımlar içerisinde bulunan hizmetler; Websitesi Güncelleme, Web Sitesi Yapma, Domain ve hosting barındırma hizmetleri özenle yapılmaktadır.
İletişime Geç
up
  HEMEN ARA   WHATSAPP