Menu

GOOGLE ADS

Anasayfa /Google Ads

Ankara Google ADS

Google ads- google reklam çalışmaları - 312 web tasarım

Google Ads Optimizasyon ve Düzenleme işlemleri (Google Reklamları)

Özetle, bir arama yapan kişinin Google’da kullanabileceği bazı anahtar kelimeler seçip ardından bu anahtar kelimelere göre SERP’de görünecek bir reklam oluşturun.

Elbette, muhtemelen bu terimleri kullanan insanlara reklam vermek isteyen tek şirket olmayacaksınız. Rakip şirketler aynı arama terimi için teklif verebilir.Elbette, muhtemelen bu terimleri kullanan kişilere reklam vermek isteyen tek şirket olmayacaksınız. Rakip şirketler aynı arama terimi için teklif verebilir. Reklamınızın görünmesini istiyorsanız, bir arama yapan reklamınızı her tıkladığında Google Reklamları’nı ne kadar ödemek istediğinize ilişkin olarak diğer pazarlamacılara teklif vermeniz gerekir.Tıklama başına ne kadar fazla ödeme yaparsanız, reklamınızın arama sonuçlarında görünme olasılığı o kadar yüksektir (bu nedenle ücretli arama genellikle Tıklama Başı Ödeme anlamına gelen PPC olarak adlandırılır).Bununla birlikte, bu büyük bir durumdur, ancak diğer gerçek zamanlı teklif modellerinden farklı olarak, yalnızca dikkate alınan en yüksek teklif değildir. Reklamınızın SERP’de ne kadar yüksek göründüğünü ve gösterilip gösterilmediğini belirlemek için Google, bir 'Reklam Sıralaması' olarak adlandırılan bir şey atar.
Tüm diğer şeyler eşit, anahtar kelimeleriniz, reklam metniniz ve açılış sayfalarınız ne kadar alakalı olursa, Kalite Puanınız o kadar yüksek ve reklam sıralamanız da o kadar yüksek olur.

Daha yüksek reklam sıralaması, reklamlarınızda daha yüksek tıklama oranı elde edilmesinin bir sonucu olarak ürünleriniz veya hizmetleriniz için daha fazla gösterime neden olur.

Ankara’da Web tasarım ve Diğer Kurumsal hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için 0543 716 82 94 telefondan veya bilgi@312webtasarim.com adresine Mail gönderimi yaparak bize ulaşabilirsiniz. Ankara web tasarım yapan firmamız 312 web tasarım profesyonelweb tasarımcı ve Ankara grafiker ekibimiz işletmenizin ihtiyaçlarını keşfederek websitenizi en iyi konumlara getirecektir. Google ve seo uyumlu yaptığımız web tasarımlar içerisinde bulunan hizmetler; Websitesi Güncelleme, Web Sitesi Yapma, Domain ve hosting barındırma hizmetleri özenle yapılmaktadır.


Ankara Bölgesindeki Web tasarım şirketimiz; Devamlı büyüyen ve değişen teknolojide işletmenizi yakından takip ederek elde etmek istediğiniz müşteri potansiyeli ile sizi buluşturuyoruz. Amacımız işletmenizi en iyi konuma getirmek!
İletişime Geç
up
  HEMEN ARA   WHATSAPP